Sıkça Sorulan Sorular

İndikatör kullanmıyoruz, trade tarzımız smart money, price action ve market yapılarına dayanmaktadır.
Kesinlikle sinyal vermiyoruz. Uzun vadede, başkalarının işlemlerini kopyalayarak başarılı bir kariyer inşa edebileceğinizi düşünmüyoruz. Her zaman kendi fikrinizi işleme dökmelisiniz.
Başlangıç için paraya ihtiyacınız yok. Demo hesaplarda becerilerinizi geliştirip, bizim stratejimizle istikrarı sağladığınız zaman para sizi bekliyor olacak. Eğitim sürecini tamamladıktan sonra kendinizi fon şirketlerine ispatlayarak milyonlarca liralık fonlar yönetebilirsiniz.
Evet, bütün piyasalarda uygulanabilir. Tavsiyemiz; işlem yapacağınız piyasada geriye dönük testler yapmanız.
Evet, mevcut işinize engel olmadan, sadece zaman aralıklarını değiştirerek bu strateji ile trade yapabilirsiniz.
Programa kaydolduktan sonra bütün içeriklerimizin barındığı üye panelimize yönlendirileceksiniz. Beraberinde özel Discord grubumuza davet linkiyle birlikte katılacaksınız.
Öncelikle eğitimlerimizi izleyip bitirmeye odaklanın. Legacy Capital’den en iyi şekilde faydalanabilmek için, eğitim videolarınızı bitirdikten sonra discord topluluğumuzda aktif katılım sağlayın ve aklınıza takılan en ufak soruyu sorun.
Topluluğumuzla yardımlaşma konusunda gurur duyuyoruz, hiçbir soruyu sormaktan çekinmeyin, bu gelişiminiz için çok önemli.
Unutmayın ki biz sizin fonlanan profesyonel traderlar olmanızı istiyor ve bunun için çaba sarf ediyoruz. Sizlerin de bunun için çaba göstermesinden gurur duyarız. Bu programda sıfırdan fonlanan trader olabilmeniz için her şey mevcut. Yeter ki kendinize inanın, sürece güvenin ve pes etmeyin.
Legacy Capital olarak, sizin son durağınız olmak istiyoruz ve bunu başarabileceğimizden eminiz. Hadi geleceğini birlikte inşa edelim !
Legacy Capital Liberty Club, Türkiye’deki finansal olarak özgür traderların bulunduğu en prestijli trading topluluğudur. Topluluğa dahil olabilmek için üyeliğinizi tamamladıktan sonra sizlere aşamalı görevler verilecektir. Bu görevler zorunlu değildir, sadece topluluğa katılmak isteyen üyelerimizin tamamlaması gereken görevlerdir.
Elbette. Legacy Capital Liberty Club ayrıcalıkları şunlardır:
1- Tüm ekibin dahil olduğu canlı işlem seanslarına katılma hakkı.
2- Liberty Club’a özel canlı yayınlar.
3- Kurucuların gruptan seçeceği Liberty Club üyelerine, Legacy Capital altında kariyer fırsatı.
4- Her ay canlı psikoloji danışmanlığı.
5- Üyelere özel fon alma süreçlerinde canlı kontrol.
6- Üyelerin her hafta Z raporu kontrolü.
7- Genel Discord topluluğumuzda özel rütbe, özel analiz paylaşım hakkı,
ve çok daha fazlası…
Liberty Club’ı kurmamızdaki asıl amaç; Legacy Capital’de ki kendini göstermeyi başarmış kişileri aynı çatı altında toplayıp, kaliteli bir trading ailesi yaratmaktır.
Legacy Capital’e üye olabilmek için öncelikle tercih ettiğiniz üyeliklerden birini satın almalısınız. Üyelik satın alım işlemi sırasında üyeliğiniz otomatik olarak oluşacaktır. Üyelik alımı yapılmadan, siteye doğrudan üye olma seçeneği bulunmamaktadır. Üyelik satın almak ya da üyelik planlarını incelemek için sitenin üst kısmında yer alan “Mağaza” linkine tıklayabilirsiniz.
Kredi kartı ya da banka kartı ile ödeme kabul ediyoruz.
Legacy Capital, üyelerine istedikleri zaman, istedikleri yerden içeriklere ulaşabilme özgürlüğü sunar. Bilgisayar, cep telefonu ve tablet gibi mobil cihazlar (iOS ve Android), üzerinden sürekli güncellenen içerikleri reklamsız ve sınırsız  olarak dilediğiniz kadar izlemenizi sağlar. Bunun yanında üyelerine özel Discord grubuna erişim imkanı sunar.
Legacy Capital bünyesinde barınan içeriklere; bilgisayar, telefon ve tablet üzerinden (iOS ve Android) erişim sağlayabilirsiniz. En iyi deneyimi yaşayabilmek için güncel işletim sistemine sahip bilgisayar, telefon veya tablet ile Google Chrome internet tarayıcısı kullanılması gerekmektedir.
Legacy Capital’de üyelik satın aldıktan sonra sitenin üst kısmında “Dersler” sekmesi karşınıza çıkacaktır. İlgili sekmeye tıklayarak içeriklere erişim sağlayabilirsiniz.
Üye giriş ekranından(Hesabım) “Parolanızı mı unuttunuz?” linkine tıkladıktan sonra gelen forma Legacy Capital’e kayıt olurken vermiş olduğunuz e-posta adresinizi yazarak şifre yenileme linkinin e-posta adresinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz. E-posta adresinize iletilen linkten şifrenizi yeniden oluşturarak Legacy Capital’e kaldığınız yerden erişmeye devam edebilirsiniz.
Legacy Capital’de üyelik satın aldıktan sonra sitenin alt kısmında yer alan “Discorda Giriş” linkine tıklayınız. Karşınıza çıkan formdaki bilgilendirmeleri okuyarak gerekli alanları doldurunuz. Talebinizi takip eden 1 saat içerisinde Discord sunucumuza giriş talebiniz kontrol edilerek onaylanacaktır.

Formu doldurduktan 1 saat sonra Discord sunucumuza hâlâ erişim sağlayamadıysanız sitenin alt kısmında yer alan “İletişim” linki üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Lütfen 1 saat dolmadan, sürecin hızlandırılması vb. gibi sebepler için talepte bulunmayınız. Mümkün olan en kısa sürede girişinizi onaylamak için gerekli güvenlik kontrollerini yaptığımızı bilmenizi isteriz.

Üyeliğinizin süresi dolmasına yakın tarafımızdan hatırlatma maili alacaksınız. Üyeliğinizin süresi dolduğunda mevcut hesabınız ile yeniden üyelik alımı gerçekleştirebilirsiniz.

Not: Kart bilgileri aracı ödeme kuruluşunun (iyzico) güvenli alt yapısında PCI-DSS Level 1 standardında saklanmaktadır. Legacy Capital’in kart bilgilerine doğrudan erişimi bulunmamaktadır. iyzico hakkında daha detaylı bilgi için buraya tıklayınız.

Legacy Capital’de ki mevcut üyelik paketleri arasında geçiş yapmaya karar verdiğinizde bizlere sitenin alt kısmında yer alan “İletişim” linki üzerinden talep gönderebilirsiniz. Oluşturduğunuz talep içerisinde iletişim bilgilerinizi yazmayı ihmal etmeyin ki size en kısa sürede ulaşıp gerekli bilgilendirmeyi yapabilelim 🙂
Legacy Capital’de ki üyeliğinizi iptal etmek için ekstra bir işleme gerek yoktur. Üyelik süreniz dolduğunda otomatik olarak erişiminiz kısıtlanır ve yeni bir üyelik paketi almadığınız sürece sizlerden ücret talep edilmez. Ancak üyelik sürenizden önce yine de üyeliğinizin durdurulmasını talep ederseniz “İletişim” sayfası üzerinden talep oluşturabilirsiniz.

Son güncelleme tarihi: 29.03.2022